Re: nincs cím 2015. február 4. 9:19 Bendeguz Előzmény: #719705 Aviancaba a zacks miatt ugrottam be, az pl nem jott be. Lcivel mar nyertem sokat. Eleg surun modositjak a ranket, neha csapong. Lci szerintem meg jo lesz, 66 korul adom el ha szepen megindul