Re: nincs cím 2015. február 3. 22:36 rbbj11 Előzmény: #719697 erre most az egyszer lesz egy vacak gyj tuti :D Tudod jól, mi volt a Zacks tippek sorsa, amiket legalábbis fórumra bemásoltatok :S Mikor lesz a gyj?