Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #719515

Nem érzem az erőt a Best Buyban, most már talán harmadszor esik vissza egy-egy kitörési kísérlet után... Most azt szokták mondani, hogy negyedikre átviszi, vagy, hogy innen kezd el esni?

Bendegúz, Te mit látsz technikai alapon?