Re: nincs cím
matgab Előzmény: #719515Nem érzem az erőt a Best Buyban, most már talán harmadszor esik vissza egy-egy kitörési kísérlet után... Most azt szokták mondani, hogy negyedikre átviszi, vagy, hogy innen kezd el esni?
Bendegúz, Te mit látsz technikai alapon?