Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #719501Az aktuális elemzéseimet kitettem blogba, a +1-eket örömmel fogadom :)
http://stockland.hu/blog/show/3260
Egyesével a FB csoportba is kitettem, hogy követhető maradjon.
Az aktuális elemzéseimet kitettem blogba, a +1-eket örömmel fogadom :)
http://stockland.hu/blog/show/3260
Egyesével a FB csoportba is kitettem, hogy követhető maradjon.