Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #719549

Nem, amiket ide listáztam, azok csak a teljesültek, amik magasabban voltak, azok mellett egy f., mint future jelzés szerepelt, nem is listáztam most. Söt, van, ahol ki is emeltem, hogy lehetett várni a megadott belépöre, sajnos nem jött el.

Másrészt amikor felvettem a blogba, volt hogy még nem volt azon az áron, de hónapokkal késöbb igen.

De ha van idöd, nézd meg az árfolyamokat, mikor mi teljesülhetett.

A teljesülésekre egyszer sokäig vezettem naplót, centre és órára pontosan, ott mär bizonyítottam, h. nem kamu számokat dobálok. De semmi értelme nem volt a nyílt naplózásnak, ennek megfelelöen, ez csak a fundamentális szemléletü, középtávu stratégia létjogosultságát hivatott szemléltetni.