Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #719510

Csak elmeleti, ajanlasok mit hol venne. Ugy emlekszem a piaci arak sok esetben joval magasabban voltak amikor megneztem egyet-kettot.

ja, es valami csoda folytan ismet mukodnek a betuk....