Re: nincs cím 2015. február 2. 4:36 Fornit Előzmény: #719510 Csak elmeleti, ajanlasok mit hol venne. Ugy emlekszem a piaci arak sok esetben joval magasabban voltak amikor megneztem egyet-kettot. ja, es valami csoda folytan ismet mukodnek a betuk....