Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #719404

Jól néz ki, de ezeket azóta tartod? Ennyi részvény, darabonként 1000$-os pakkok alatt nem nagyon éri meg. Atya ég mekkora tőke... :)