Re: nincs cím 2015. február 1. 12:28 Bendeguz Előzmény: #719404 Jól néz ki, de ezeket azóta tartod? Ennyi részvény, darabonként 1000$-os pakkok alatt nem nagyon éri meg. Atya ég mekkora tőke... :)