Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #719419

kicsit szomorú vagyok, hogy nem vettél 44-en, amikor körbelelkendeztem az LCI-t, most küldhetnéd nekem a rekesz pezsgőt hálából :) közben az én pakkom is szép nyerőbe fordult, MUX-ot kiülöm, ez az arany és a réz éve lesz. Avianca mintha mocorogna, de egyelőre nem zavar. Nézek ma pár papírt, feldobom elemzésekbe az elmúlt 30 post részvényeit. Fater számláján is kéne kötnöm egy pozit :)