Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #718070

na igen....

De ha tied a forum, ki is moderälhatod öket :D

Mäsrészt ddavid-ot meg kéne kérdezni, h. ha nem lesz fórum, használhatjuk-e valóban sokan a felületét, akkor én pl. téged is szívesen látnálak ott.