Re: nincs cím 2015. január 11. 14:35 rbbj11 Előzmény: #718070 na igen.... De ha tied a forum, ki is moderälhatod öket :D Mäsrészt ddavid-ot meg kéne kérdezni, h. ha nem lesz fórum, használhatjuk-e valóban sokan a felületét, akkor én pl. téged is szívesen látnálak ott.