Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #718066

Nem hiszem, hogy volna annyi pénzem, amennyivel meg tudnám fizetni Ibiza és matgab magaasztos és demokrtikus "gondolatait".