Re: nincs cím 2015. január 11. 14:17 Boby. Előzmény: #718066 Nem hiszem, hogy volna annyi pénzem, amennyivel meg tudnám fizetni Ibiza és matgab magaasztos és demokrtikus "gondolatait".