Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #716976

az, hogy tök mindegy...hiába veri le az adr-t, ha egyszer forintba ätszämitva nem csökken annyira az ertéke...

A kérdés inkább: eur/usd-t hova värod? Ha 1,1 iränyäba, akkor dollärban érdemes gazpromot venned. Ha 1,3 irányába, akkor euroban. Én 12 hónap mulva kb. ugyanilyen árfolyammal számolok, 1,2-vel. Tehát nekem pl. mindegy miben veszem. Huf és rubel árfolyam pedig független tölem és attól is, h. épp usd-ben vagy eur-ban veszem-e.