Re: nincs cím 2014. december 19. 12:21 Ddavid Előzmény: #716968 Gazprommal pradoxonba kerültem. Dollár vagy EUR-ban érdemes venni? Dollárt elnézve 290 jövő ilyenkor... Viszont az ADR-t pedig ez leveri. :S Mi a véleménye erről?