Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #716968

Gazprommal pradoxonba kerültem. Dollár vagy EUR-ban érdemes venni?

Dollárt elnézve 290 jövő ilyenkor...

Viszont az ADR-t pedig ez leveri. :S

Mi a véleménye erről?