Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #716853sztem érdemes venni belöle
megse, sztem tul dräga: http://finance.yahoo.com/q/ks?s=1211.HK+Key+Statistics
sztem érdemes venni belöle
megse, sztem tul dräga: http://finance.yahoo.com/q/ks?s=1211.HK+Key+Statistics