Re: nincs cím
Ddavid Előzmény: #716729Gazpra rábővítek, mert 3 éves távon 3x-ra számítok.
Erről mi a véleményetek? Lehet érdemes lenne csípni belőle ilyen szinteken?
http://www.portfolio.hu/vallalatok/autoipar/buffett_brutalis_bukassal_zarja_az_evet.208094.html