Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #716587

mit gondoltok erről az olaj, arany, rubel hármasról? az olaj a mélybe vitte a teslát, putyint, rubelt, az arany köben oldalaz.