Re: nincs cím 2014. december 16. 15:31 Bendeguz Előzmény: #716587 mit gondoltok erről az olaj, arany, rubel hármasról? az olaj a mélybe vitte a teslát, putyint, rubelt, az arany köben oldalaz.