Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #716505

Hat ez a tegnap tozsdeileg nagyon fos napra sikeredett, pedig a futuresek meg igeretesek voltak nyitas elott.

Eredetileg azt terveztem hogy dec vegen lezarok egy adag nyitott poziciot, hat, megint egy ****a kis ertekcsokkenes.... pedig jul vegen, szept-okt-ben is volt nagyobb eses, valahogy idenre mar nem szamitottam.