Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #716505Hat ez a tegnap tozsdeileg nagyon fos napra sikeredett, pedig a futuresek meg igeretesek voltak nyitas elott.
Eredetileg azt terveztem hogy dec vegen lezarok egy adag nyitott poziciot, hat, megint egy ****a kis ertekcsokkenes.... pedig jul vegen, szept-okt-ben is volt nagyobb eses, valahogy idenre mar nem szamitottam.