Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #716220

Én már megvettem ami kellett.

Tegnap feltankoltam.

Ez a baj ebben a hatiban, nem lehet eladni a pakkot. Aztán ha elindul, nem lehet visszavenni.

Nem tudom ki lehet ez a pattogó mókus a könyvben de ezt csinálja három napja a 25kontijaival. Minden 5másodpercben változtatja az ajánlatot Bux +-5-10pontra rakva a pakkját.