Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #716220Én már megvettem ami kellett.
Tegnap feltankoltam.
Ez a baj ebben a hatiban, nem lehet eladni a pakkot. Aztán ha elindul, nem lehet visszavenni.
Nem tudom ki lehet ez a pattogó mókus a könyvben de ezt csinálja három napja a 25kontijaival. Minden 5másodpercben változtatja az ajánlatot Bux +-5-10pontra rakva a pakkját.