Hozzászólás
Borskabeálltam egy nagyobbacska ajánlattal a könyvbe, de mindig elém pakolnak,vajmi kicsi az esélyem hogy bekössön
Hathor, nem akarsz most többet venni ? megbeszélhetnénk, keresünk valami közép utat
beálltam egy nagyobbacska ajánlattal a könyvbe, de mindig elém pakolnak,vajmi kicsi az esélyem hogy bekössön
Hathor, nem akarsz most többet venni ? megbeszélhetnénk, keresünk valami közép utat