Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #716175

Bármi lehet, meg annak az ellenkezője is. ,-)

Oroszok pluszban például ma reggel, és tegnap sem estek nyugattal együtt, ahogy mi sem. Rubel kettős topnál, olaj alj körül.

Ma jönnek adatok, makrok. Bármi lehet még estig.

17600felett vennem kellett.

Ma esti záró lesz érdekes, hogy fent maradunk-e, vagy sem 17600fölött.