Re: nincs cím
Borska Előzmény: #716113Azt hiszem a minek adni..... Költői kérdésre a kinti piacok megadták a választ, holnap jöhet a várt beöntés.
Nem irigylem azt az 50 kontraktust Tőled :(
Szerintem értékeld át a jelrendszeredet, mert ami longban működhet ilyen piacon megvezethet, és komoly bukásba vihet. Hidd el a fő trendet a funda adja, az alhullámokat meg lehet reszelgetni a TA-val.Magyarországon pedig nem long az irány. Tán ebbe egyetértünk.