Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #716113

Azt hiszem a minek adni..... Költői kérdésre a kinti piacok megadták a választ, holnap jöhet a várt beöntés.

Nem irigylem azt az 50 kontraktust Tőled :(

Szerintem értékeld át a jelrendszeredet, mert ami longban működhet ilyen piacon megvezethet, és komoly bukásba vihet. Hidd el a fő trendet a funda adja, az alhullámokat meg lehet reszelgetni a TA-val.Magyarországon pedig nem long az irány. Tán ebbe egyetértünk.