Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #715999

el is felejtettem hova írtam..:)

igen..de sztem az még nem most van..a tőzsde tetszik nem a fundamentumokat az osztalékot árazza..ha 1 évre elhúzódik az olajárcsökkenés akkor az olajipari papír csak hosszútávra jó..

de ok..elfogadom..nekem éven túlra nem kell papír.. én most az indexekben hiszek.