Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #715999el is felejtettem hova írtam..:)
igen..de sztem az még nem most van..a tőzsde tetszik nem a fundamentumokat az osztalékot árazza..ha 1 évre elhúzódik az olajárcsökkenés akkor az olajipari papír csak hosszútávra jó..
de ok..elfogadom..nekem éven túlra nem kell papír.. én most az indexekben hiszek.