Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #715987

pont azért, mert amikor a legolcsóbb az olaj, akkor a legolcsóbb az olajcég is.

És akkor jó venni, amikor olcsó. Ez a mostani olajár sztem is mesterségesen legyengített, az oroszok megszivatására.

Tehát akkor kell olajcéget venni, amikor olcsó és akkor eladni amikor drága