Re: nincs cím
matgab Előzmény: #715987pont azért, mert amikor a legolcsóbb az olaj, akkor a legolcsóbb az olajcég is.
És akkor jó venni, amikor olcsó. Ez a mostani olajár sztem is mesterségesen legyengített, az oroszok megszivatására.
Tehát akkor kell olajcéget venni, amikor olcsó és akkor eladni amikor drága