Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #715964

miért olajipari céget? alacsony olajárnál alacsonyabb a haszon..amit csak némileg kompenzál a forgalomnövekedés..rosszabbodnak a megtérülési mutatók..a hitelek kockázatossá válnak..

vagy nem a kitermelő cégekre gondolsz? a kitermelés és feldolgozás általában szét van választva..

sztem talán az autóipar és légitársaságok fognak profitálni az olcsóbb ü.anyagból..de ez pünkösdi királyság lesz..azért megy le olaj és arany, hogy oroszokat szivassák..

usa európa f..ával veri a csalánt..eus cégek fogják megérezni a szankciókat..usának win win a helyzet..oroszt szivat..eut gyengít..és mivel ő találta ki ezért a tőzsdéken le is tudja kereskedni..