Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #715961

én is várom már, hogy olajcégeket vehessek olcsóért...

A Gazprom az orosz vonatkozása miatt kockázatos, de egy texaco-val , BP-vel, Shell-lel nagyon nem lőhet mellé az ember.

Még jobb lenne tudni, hogy milyen olajipari beszállítók vannak, mert ugye elsőnek a beruházások fognak emelkedni, tehát az olajipari beszállítók boom-ja lesz a legintenzívebb. Már aki túléli ezeket a mostani beruházás leállításokat...