Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: KO

matgab Előzmény: #714782

rbbj, mit csinálsz a GAP-eddel?

Ahhoz képest, hogy a hírek szerint óriási rally van, nekem majd minden részvényem zuhant 6-4-2%-okat...