Re: KO 2014. november 21. 18:07 matgab Előzmény: #714782 rbbj, mit csinálsz a GAP-eddel? Ahhoz képest, hogy a hírek szerint óriási rally van, nekem majd minden részvényem zuhant 6-4-2%-okat...