Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #714459

Csak halkan jegyzem meg: Buffett is többször bövített a bukóban lévö pozijára. Nem kihígítás ez nagybef.-k részéröl, hanem egyszerü elv: amíg olcsónak találom az információim és céljaim tükrében, folyamatosan veszem, minél olcsóbban, annál jobb.