Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #714458Persze hogy nem tévedhetetlenek, de Sorosnak eddig is volt már bőven pénze a cégben és nem leépíti a pozit hanem rábővít. gondolom ő nem úgy gondolkodik mint én, hogy na kihígítom, aztán majd lesz valami :D
Egyébként én 19.98-on vettem, 12 EUR brokidíjjal, úgyhogy még mindig több mint 22% bukóban vagyok :S