Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #714232grat! Valoamikor realizalni is kell foleg ha 20% ebben voltal. JNJ nekem is bent all eladason 110 nel. (a `szabaly`)
a bekeraradat nem spliteltek??
Mintha nekem anno a konzumnal azt csinaltak volna.
(a felregepeleseket nezzetek el nekem egy darabig) :)