Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #714067

hät én pl. személy szerint nagyon nem sajnálom, én lufikból inkäbb kimaradok, nem tudnék benne nyugodtan aludni sem, mert kb. 10 usd-t ér, vagy offshore jellege miatt inkább nullát