Re: nincs cím
matgab Előzmény: #714041na a GAP-re kiváncsi leszek. Nem tudom mert a tegnapi bika piacon nagyon gyengén muzsikált.
Ha eladnám tuti ez is menne 10%-ot. Az alibabáról sajnálom , hogy eddig lemaradtam. jó lett volna 90-nél bevásárolni...