Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #714041

na a GAP-re kiváncsi leszek. Nem tudom mert a tegnapi bika piacon nagyon gyengén muzsikált.

Ha eladnám tuti ez is menne 10%-ot. Az alibabáról sajnálom , hogy eddig lemaradtam. jó lett volna 90-nél bevásárolni...