Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #714030

Vettem GAP-et ma, és ritka alkalom, magyar rv-t: FHB-t.

Sztem matgab sosem érdemes sajnálkozni egy nyereséges ügyleten, h. lehetett volna még több is. Vagy ha zavar a rövid täv, akkor legközelebb a nyeröket is min. addig tartsd, mint a buko pozikat. Pl. meghatärozod, hogy akärmi lesz, tartod 2 évig. Sose érdemes piaci hangulat és görbe íve alapján kiszällóról és beszállóról dönteni: ha vmit olcsónak tartasz, vedd meg, és tartsd egészen addig, amíg drágának nem tartod. Pl. mert felezi a cég a nyereségét, az árfolyam meg duplázott a vételedhez képest, akkor már saját objektív mércéd alapján lehet, drágának fogod tartani. Akkor adj el.