Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: portfolio

Bendeguz Előzmény: #713551

ha már Musk, kicsit sajnálom, hogy a SpaceX-et nem viszi tőzsdére. Tényleg, jut eszembe, vannak űrtechnológiai cégek a tőzsdén?