Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: portfolio

Ddavid Előzmény: #713548

SCTY felét Én is eldobom, mert ismerve a népet tuti esni fog GYJ-re bármi is legyen benne...

Te mit vársz RBB?