Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #711616

Nagyon sajnälom, de fel a fejjel, a kudarcokból tanulni lehet és kell! Legközelebb mär ebben is jobb leszel