Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #711550Hát, sok választásom nem volt, napi 500-700$ ok pörögtek minuszba sorban, mindent elvitt amit nyertem. Tovább engedni luxus lett volna, valahol meg kellett húzni a vonalat. Olajos részvények hulló késként viselkedtek, persze ma pont nem.. sajna sok volt belőlük.
Nyerőket is kellett szórnom, hogy kompenzálja a veszteségeket, áprilisban ott is rontottam el, hogy azokat tartottam, és persze aztán azok is lefelé irányultak.
Pedig már tavaly kitaláltam, ha látom h 1800$-t csökken a számla értéke a csúcsáról, válogatás nélkül kiszórok mindent full cash-ra. Sem március végén sem most nem vitt rá a lélek, pedig ha így tettem volna nagyon jól állnék... :S