Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #711548Hmm, nem tudom mit lépjek, nekem is elolvadtak a nyerőim, egyes poz jciók meg bukóba fordultak, de azokból nem akarok kiszállni mert a fundás sztori még mindig él bennük. Nagyon bekurták a piacokat, ész nélkül adnak mindent :(