Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #705257Nem gondoltam volna hogy a Lufthansa lesz az idei legrosszabb befektetésem. 17 EUR-n vettem meg a nagy esés után, már 11,28-nál jár.... Ami rossz lehet az megtörténik, folyamatos sztrájkok, Ebola-tól való félelem, stb. K. életbe..