Re: Tesco - TSCO
rbbj11 Előzmény: #709202Én azért nem foglalkoztam vele, m. elég rég csak rossz híreket olvastam felőle. Ha majd látszik fundás fordulat jele, én akkor vettem volna elő. Most hogy így mondtad, valóban elgondolkodtató már az értékeltsége, de én mindenképp megvárnám TA vagy funda fordulat jelét: legalább álljon meg a zuhanás.