Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Tesco - TSCO

Janicroft

Valaki figyelemmel kíséri közületek a TESCO részvényeket? 11 éves mélyponton jár az árfolyam, jelenleg 6,48% osztalékot fizet (már ha tudják/fogják tartani ezt az osztalékot). Fordulatnak egyelőre semmi jele, hosszabb távon tényleg folyamatosan esik a rv, viszont szeptember 5-én kinevezték az új CEO-t aki új stratégiát fog megvalósítani és lehet hogy jó vétel lesz majd ez a Tesco hamarosan. Mit gondoltok?