Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #707444

én nem hiszek benne, mert iPhone-nál már megtanultuk, mi a mai fogyasztónak a lényeg. Bmw modell olyan teslához mérve, mint egy kevesebb tudású iPhonehoz mért csúcs Nokia. Na és melyiket vették inkább? A Tesla hatalmas érintöképernyös konzolja lesz szted a keresettebb vagy ez a ráncfelvarrott bmw?