Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #707421OFF: Amerikaiak? Te mi a fészkes fenéről beszélsz?
ON: A Tesla szerintem a BMW-től eddig nem várt konkurenciára fog találni a BMW i8 miatt, igaz az nem teljesen elektromos autó de konkrétan odab*sz mind technológiában, minde megjelenésben, presztízsben, stb.