Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #707421

OFF: Amerikaiak? Te mi a fészkes fenéről beszélsz?

ON: A Tesla szerintem a BMW-től eddig nem várt konkurenciára fog találni a BMW i8 miatt, igaz az nem teljesen elektromos autó de konkrétan odab*sz mind technológiában, minde megjelenésben, presztízsben, stb.