Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #707413

Ezek a mwrikaiak lelonek egy gépet, hogy a kis haborujuk újabb értelmét nyerjen... Utána raverik másra ez megy nekik. Remélem a gazprom összeszedi magát a Tsla meg most erőtlen. Az itthoni piac említésre sem méltó. Szüleim koltozeseben segítettem be azért nem voltam. Már figyelek a dolgokra. Ha van új rv otlet a másik helyre rakjatok fel.