Re: nincs cím
Ddavid Előzmény: #707413Ezek a mwrikaiak lelonek egy gépet, hogy a kis haborujuk újabb értelmét nyerjen... Utána raverik másra ez megy nekik. Remélem a gazprom összeszedi magát a Tsla meg most erőtlen. Az itthoni piac említésre sem méltó. Szüleim koltozeseben segítettem be azért nem voltam. Már figyelek a dolgokra. Ha van új rv otlet a másik helyre rakjatok fel.