Re: nincs cím 2014. július 10. 22:36 rbbj11 Előzmény: #707007 77energy-nek mi a rövidítése? mert így nem találom. De leválasztottak gyakran jó bizniszek én nem is tudok portugál izéről, mondjuk nem is olvastam ma híreket