Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #703625

lehet

Perpill én nem látok esélyt elszállásra, és nem látom beárazottnak az ukrán fejleményeket otp-ben, így ha eddig tartottam a shortot, most már nem zárom