Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #703609

sztem amedig otp emelkedik 4-5 mrd-os forgalom mellett addig nem érdemes shortolni..Én azért shortoltam mert nem gondoltam otp erőből felmegy 650 közelébe..