Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Tapasz Előzmény: #703569

Nekem a jan feb plusszok mentek el márciusban, átültem részvényekbe (mol és oti), most jobban állok, mint februárban. Neked is drukkolok.