Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #703566

Stoppolódott a shortom , hm,hm brutál minusz ( -1400pont ), gyakorlatilag 4hónap plusszát tette vissza nullára, de nem rizikózhatok, nem vagyok hajlandó saját tőkéből faragni, így tabula rasa, új nekiveselkedés némi mentális feltöltődés után

a longosoknak gratuláció a kitartáshoz!!!! a shorotos pedig legyenek résen, bármi jöhet