Re: nincs cím
Borska Előzmény: #703566Stoppolódott a shortom , hm,hm brutál minusz ( -1400pont ), gyakorlatilag 4hónap plusszát tette vissza nullára, de nem rizikózhatok, nem vagyok hajlandó saját tőkéből faragni, így tabula rasa, új nekiveselkedés némi mentális feltöltődés után
a longosoknak gratuláció a kitartáshoz!!!! a shorotos pedig legyenek résen, bármi jöhet