Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Borska

érdekes ez a tőzsde, ha csak az egyik legnagyobb komponenst nézzük

otp - tudatosan riogatás a rossz eredménnyel, amihez képest az amúgy teljesen átlagos számok tépést okoznak napokon keresztül ,úgy hogy a vezérigazgató helyettes sajtótájékoztatón elmondott tényei gyakorlatilag egy profit warning figyelmeztetéssel voltak egyenértéküek, emellé a démoklészi kard jó nagy darabot kivág majd a profitból, és mi van? veszik mint ha a világ bulija lenne

hati? hirtelen oly kapós lett hogy 200as a kt, mert hogy beindul/beindult a buli

....háááááát nem tudom

pedig veszik,veszik és veszik,lehet nem kéne gondolkodni hanem simán felülni a vonatra? vagy ahhoz már későn van? jó kérdések :)