Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703404

Én is azt néztem valaki elütötte, mert akkor tört ki OTP pont, bár futikat leöntötték pont abban a percben, és mint valami robot beborította hatit egyidőben.