Hozzászólás
Ibiza590 körül nyomtam shortokat..egyszer csak 311 ig lement gyorsan akartam lezárni de ment elöttem.. nem bírtam.. nagy pakk volt
vagy liqvidáltak vagy valaki elütött valamit..
590 körül nyomtam shortokat..egyszer csak 311 ig lement gyorsan akartam lezárni de ment elöttem.. nem bírtam.. nagy pakk volt
vagy liqvidáltak vagy valaki elütött valamit..